UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.

2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.

3. Operator serwisu (Agencja Detekwistyczna NX, www.nx-detektyw.pl) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.

4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:

  • dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
  • przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
  • możliwości logowania do serwisu;
  • utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.

6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.

7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.

8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.

9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.

10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

Ogłoszenia

Szanowni Rodzice,
Lista dzieci przyjętych na podstawie deklaracji
o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego bez zmian.

                                                                                               

                                                                                                                                                                                                   Wejherowo, 25.05.2020

 

Lista dzieci przyjętych
do Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Kubusia Puchatka w Wejherowie na rok szkolny 2020/2021

Lp.

Nazwisko i Imię

Kryterium ministerialne/ Kryterium miejskie

1.

Badełek Jula

1/49

2.

Badełek Pola

1/49

3.

Balas Lena

1/30

4.

Bartkowiak Marcel

1/30

5.

Bartkowiak Marika

1/30

6.

Basendowska Dagmara

1/34

7.

Bławat Alicja

1/49

8.

Bojke Rozalia

1/34

9.

Borchmann Zuzanna

1/32

10.

Boszke Jan

0/34

11.

Boszke Katarzyna

0/34

12.

Bzduch Szymon

0/34

13.

Cierzniewska Konstancja

1/32

14.

Czuchaj Stefan

1/34

15.

Damps Antoni

1/34

16.

Darznik Józef

1/47

17.

Dyczyński Antonii

2/45

18.

Dzienisz Emilia

0/49

19.

Elwart Hanna

1/34

20.

Fedoryniec Ida

1/49

21.

Formella Adam

0/34

22.

Funk Kacper

0/34

23.

Gawlińska Laura

1/34

24.

Gawron Remigiusz

1/34

25.

Geraszek Jakub

0/34

26.

Górecka Maja

0/34

27.

Grapp Dominik

1/34

28.

Grapp Wiktor

1/34

29.

Grzenkowicz Jagoda

1/49

30.

Hierasimczyk Weronika

1/34

31.

Jezierski Adam

0/34

32.

Kizik Maria

0/34

33.

Kizik Olga

0/34

34.

Klamrowska Iga

0/49

35.

Klamrowski Gracjan

1/32

36.

Klanczkowski Jan

0/47

37.

KlymenkoPolina

0/34

38.

Konkol Tymoteusz

1/34

39.

Korczak Milan

1/30

40.

Kotłowska Maria

1/47

41.

Kożyczkowski Dominik

0/34

42.

Krausa Julian

1/34

43.

Kreft Amelia

0/49

44.

Kucharski Wojciech

1/34

45.

Langa Maja

0/34

46.

Lesner Michał

1/34

47.

Liberadzki Stanisław

0/34

48.

Lidzbarski Wojciech

1/30

49.

LietzauAdrain

1/30

50.

Lietzau Mikołaj

0/34

51.

Lisus Wiktor

1/30

52.

Liżewski Remigiusz

1/49

53.

Ludwiczak Malwina

1/34

54.

Marzeion Kacper

1/30

55.

Mazurkiewicz Jan

1/34

56.

Mielke Zuzanna

1/34

57.

Milewczyk Maja

1/32

58.

Milewska Ksenia

0/34

59.

Mocarski Tomasz

1/49

60.

Modzelewska-Grabarek Aniela

1/34

61.

Mudlaf Amelia

1/32

62.

Nalepka Antoni

1/34

63.

Nasuto Lena

1/34

64.

Odziomek Michał

1/34

65.

Olszewska Alicja

1/34

66.

Olszewski Leon

1/34

67.

Orysiak Jagoda

1/34

68.

Patelczyk Maksymilian

0/49

69.

Pawlita Adam

1/30

70.

Piekarska-Głodowska Maja

1/30

71.

Pionk Luiza

1/32

72.

Piotrowicz Jan

1/49

73.

Potrykus Natalia

1/34

74.

Powaga Julia

0/34

75.

Powierża Maja

1/49

76.

Rak Antoni

1/34

77.

Reszke Kornelia

0/34

78.

Reszke Lena

0/34

79.

Reszke Pola

0/34

80.

Rigga Martyna

0/34

81.

Rogowski Bartosz

1/32

82.

Rost Dawid

1/32

83.

Rost Maja

1/32

84.

Rubacki Nikodem

1/32

85.

Ruszkowska Milena

1/30

86.

Rybaczek Tymon

0/34

87.

Ryfa Amelia

1/47

88.

Ryszowska Antonina

1/45

89.

Rzeppa Antonina

1/32

90.

Sarnowski Mikołaj

1/34

91.

Semmerling Paweł

1/34

92.

Sikora Liliana

1/30

93.

Sikora Natalia

1/30

94.

Socha Magdalena

1/34

95.

Stolarski Jan

1/34

96.

Stolc Aleksander

2/30

97.

Stopiński Victoria

2/34

98.

Sułek Adam

1/34

99.

Sułek Antoni

1/34

100.

Surowiec Jan

2/34

101.

Szczepańska Amelia

1/49

102.

Szczęsna Hanna

1/34

103.

Szczęsny Franciszek

1/34

104.

Szkopek Radosław

2/32

105.

Szymański Adam

1/34

106.

Świgoń Szymon

1/32

107.

Tempski Mikołaj

1/45

108.

Terlecka Kalina

1/34

109.

Tobias Krystian

1/32

110.

Tobias Wiktoria

1/32

111.

Urbanowitz Oliwia

1/30

112.

Walaszek Lena

1/34

113.

Wierzchołowski Franciszek

1/32

114.

Wilt Wiktor

2/32

115.

Wyżykowski Radosław

2/30

                                                                                                                                       Wejherowo, 25.05.2020

Lista dzieci przyjętych
do Przedszkola na terenie Miasta Wejherowa na rok szkolny 2020/2021 wyłonionego w drodze konkursu
 

Lp.

Nazwisko i Imię

Kryterium ministerialne/ Kryterium miejskie

1.

Bachurzewski Pascal

0/32

2.

Bagiński Cezary

0/34

3.

Bartkowska Vanessa

0/30

4.

Barzowski Aleksander

0/34

5.

Barzowski Cezary

0/34

6.

Base Amelia

0/34

7.

Bemka Nikodem

0/32

8.

Bianga Sebastian

0/34

9.

Bielecki Bartosz

0/34

10.

Biliński Aleksander

0/30

11.

Binek Maciej

0/32

12.

Brauer Igor

0/32

13.

Brauer Laura

0/32

14.

Brill Jakub

0/34

15.

Bryza Hubert

0/34

16.

Brzeski Krzysztof

0/32

17.

Czarnowski Natan

0/32

18.

Czoska Igor

0/30

19.

Damps Liliana

0/30

20.

Dargacz Kuba

0/30

21.

Daroń Kornelia

0/34

22.

Dettlaff Alicja

0/34

23.

Dziecielski Leszek

0/30

24.

Dzienisz Lidia

0/30

25.

Fedorowicz Henryk

0/34

26.

Flis Jakub

0/30

27.

Gniech Maja

0/32

28.

Gołąbek Melania

0/34

29.

Gołembiewski Hubert

0/32

30.

Górski Krzysztof

0/32

31.

Grabowski Filip

0/30

32.

Grzywacz Aleksander

0/34

33.

Hildebrandt Nikodem

0/34

34.

Hinc Nikodem

0/32

35.

HiulakhmedovTymofii

1/30

36.

Jacowicz Sebastian

0/34

37.

Jamróz Marcel

0/32

38.

Jankowska Marcelina

0/34

39.

Januszewski Jayson

0/30

40.

Januszewski Olivier

0/30

41.

Januszewski Paweł

0/34

42.

Kaczmarek Leon

0/32

43.

Kałużny Oliwier

0/30

44.

Kaschuba Wojciech

0/34

45.

KlawikowskaAleksadnra

0/34

46.

Klawikowski Mateusz

0/32

47.

Kocjan Julia

0/34

48.

Kohse Jakub

0/34

49.

Konkol Hubert

0/32

50.

Koprowski Nikodem

0/34

51.

Kopyszke Emilia

0/34

52.

Kosecka Michalina

0/32

53.

Kosecki Cezary

0/34

54.

Koska  Ignacy

0/34

55.

Kowalczuk Antonina

0/34

56.

Kowalska Hanna

0/34

57.

Krajewski Antoni

0/34

58.

Kryża Laura

0/34

59.

Kryża Lena

0/34

60.

Kubuszewska Maria

0/34

61.

Kulas Krzysztof

0/34

62.

Kulma Natan

0/32

63.

Kunowska Oliwia

0/32

64.

Kunz Sandra

0/32

65.

Kupc Hanna

0/34

66.

Kwidzińska Amelia

0/34

67.

Kwolek Leo

0/30

68.

Leposiński Szymon

0/34

69.

Leyk Amelia

0/30

70.

Lezner Oskar

0/30

71.

Litwin Leon

0/32

72.

Łaszyn Alan

0/02

73.

Malotka-Trzebiatowski Dominik

0/34

74.

Marks Kacper

0/34

75.

Michalak Maria

0/34

76.

Miler Stanisław

0/32

77.

Myszka Milena

0/32

78.

Nowak Joanna

0/32

79.

Nowakowski Olivier

0/30

80.

Okonek Wojciech

1/32

81.

Okoniewska Marcelina

0/34

82.

Orzeł Igor

0/30

83.

Pacanowski Jakub

0/34

84.

Paczoska Kornelia

0/34

85.

Palach Robert

0/34

86.

Palmowski Mikołaj

0/34

87.

Pałaczyńska Iga

0/34

88.

Papke Klara

0/34

89.

Papke Piotr

0/30

90.

PettkeVivienne

0/34

91.

Pietrzyk Kornelia

0/34

92.

Pietrzyk Maja

0/34

93.

PlizgaAdrainna

0/34

94.

Pranczk Bartłomiej

0/30

95.

Ptak Klaudia

0/32

96.

Puto Maciej

0/32

97.

Racki Mikołaj

0/34

98.

Richert Daria

0/30

99.

Roszkiewicz Lena

0/32

100.

Rutkowski Nikodem

0/34

101.

Sitarz Patrycja

0/32

102.

Siwiec Filip

0/34

103.

Skorupski Wojciech

0/34

104.

Słowy Julia

0/34

105.

Smyra Dawid

0/32

106.

Smyra Franciszek

0/32

107.

Stankiewicz Maria

0/30

108.

Strzelecki Stanisław

0/32

109.

Szczęśniak Ksawery

0/30

110.

Szmitka Nikola

0/30

111.

Szreder Oliwia

1/32

112.

Tęcza Jakub

1/04

113.

Turner Zuzanna

0/34

114.

Umecka Maja

0/30

115.

Walczak Hubert

0/32

116.

Walczak Igor

0/30

117.

Walczak Julia

0/32

118.

Wandtke Ignacy

0/34

119.

Wojnar Tomasz

0/34

120.

Wróblewski Mikołaj

0/34

121.

Wysocka Milena

0/34

122.

Zadworna Oliwia

0/30

123.

Zaputowicz Filip

0/32

124.

Zielonka Kornelia

1/34

125.

Zielonka Maksymilian

1/34

126.

Ziemann Konrad

0/32

127.

Żuchliński Tymon

0/30

 

                                                                                                                                                                                                            Wejherowo, 25.05.2020

Lista dzieci nieprzyjętych
na rok szkolny 2020/2021

1.

Mateja Hanna

2.

Czaplewski Leon

3.

Kozaczyk Anna

4.

Bojke Ireneusz

5.

Podbielska Emilia

6.

Łaźniak Tymon

7.

Kulas  Hanna

8.

Bojke Hubert

9.

Wodzinski Szymon

10.

Dynowiak Patryk

11.

Kloka Aleksandra

Szanowni Rodzice,

W związku z brakiem miejsc nie odbędzie się rekrutacja uzupełniająca.

Ostatnio dodane

Copyright © 2018 Przedszkole Samorządowe Nr 2 im. Kubusia Puchatka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel