UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem
1. Serwis zbiera w sposób automatyczny tylko informacje zawarte w plikach cookies.

2. Pliki (cookies) są plikami tekstowymi, które przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika serwisu. Przeznaczone są do korzystania ze stron serwisu. Przede wszystkim zawierają nazwę strony internetowej swojego pochodzenia, swój unikalny numer, czas przechowywania na urządzeniu końcowym.

3. Operator serwisu (Agencja Detekwistyczna NX, www.nx-detektyw.pl) jest podmiotem zamieszczającym na urządzeniu końcowym swojego użytkownika pliki cookies oraz mającym do nich dostęp.

4. Operator serwisu wykorzystuje pliki (cookies) w celu:

  • dopasowania zawartości strony internetowej do indywidualnych preferencji użytkownika, przede wszystkim pliki te rozpoznają jego urządzenie, aby zgodnie z jego preferencjami wyświetlić stronę;
  • przygotowywania statystyk pomagających poznaniu preferencji i zachowań użytkowników, analiza tych statystyk jest anonimowa i umożliwia dostosowanie zawartości i wyglądu serwisu do panujących trendów, statystyki stosuje się też do oceny popularności strony;
  • możliwości logowania do serwisu;
  • utrzymania logowania użytkownika na każdej kolejnej stronie serwisu.
5. Serwis stosuje dwa zasadnicze rodzaje plików (cookies) - sesyjne i stałe. Pliki sesyjne są tymczasowe, przechowuje się je do momentu opuszczenia strony serwisu (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w urządzeniu końcowym użytkownika do czasu ich usunięcia przez użytkownika lub przez czas wynikający z ich ustawień.

6. Użytkownik może w każdej chwili dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików (cookies) lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje można sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Należy pamiętać, że większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików (cookies)w urządzeniu końcowym.

7. Operator Serwisu informuje, że zmiany ustawień w przeglądarce internetowej użytkownika mogą ograniczyć dostęp do niektórych funkcji strony internetowej serwisu.

8. Pliki (cookies) z których korzysta serwis (zamieszczane w urządzeniu końcowym użytkownika) mogą być udostępnione jego partnerom oraz współpracującym z nim reklamodawcą.

9. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.

10. Bardziej szczegółowe informacje na temat plików (cookies) dostępne są na stronie ciasteczka.org.pl

Ogłoszenia

                                     

                                                                                                                                                                                                                                  Wejherowo, 06.05.2020

Lista dzieci zakwalifikowanych

do Przedszkola Samorządowego nr 2 im. Kubusia Puchatka w Wejherowie na rok szkolny 2020/2021

 

Lp.

Nazwisko i Imię

Kryterium ministerialne/ Kryterium miejskie

1.

Badełek Jula

1/49

2.

Badełek Pola

1/49

3.

Balas Lena

1/30

4.

Bartkowiak Marcel

1/30

5.

Bartkowiak Marika

1/30

6.

Basendowska Dagmara

1/34

7.

Bławat Alicja

1/49

8.

Bojke Rozalia

1/34

9.

Borchmann Zuzanna

1/32

10.

Cierzniewska Konstancja

1/32

11.

Czuchaj Stefan

1/34

12.

Damps Antoni

1/34

13.

Darznik Józef

1/47

14.

Dyczyński Antonii

2/45

15.

Dzienisz Emilia

0/49

16.

Elwart Hanna

1/34

17.

Fedoryniec Ida

1/49

18.

Formella Adam

0/34

19.

Funk Kacper

0/34

20.

Gawlińska Laura

1/34

21.

Gawron Remigiusz

1/34

22.

Geraszek Jakub

0/34

23.

Górecka Maja

0/34

24.

Grapp Dominik

1/34

25.

Grapp Wiktor

1/34

26.

Grzenkowicz Jagoda

1/49

27.

Hierasimczyk Weronika

1/34

28.

Hiulakhmedov Tymofii

1/30

29.

Jezierski Adam

0/34

30.

Kizik Maria

0/34

31.

Kizik Olga

0/34

32.

Klamrowska Iga

0/49

33.

Klamrowski Gracjan

1/32

34.

Klanczkowski Jan

0/47

35.

Konkol Tymoteusz

1/34

36.

Korczak Milan

1/30

37.

Kotłowska Maria

1/47

38.

Kożyczkowski Dominik

0/34

39.

Krausa Julian

1/34

40.

Kreft Amelia

0/49

41.

Kucharski Wojciech

1/34

42.

Langa Maja

0/34

43.

Lesner Michał

1/34

44.

Liberadzki Stanisław

0/34

45.

Lidzbarski Wojciech

1/30

46.

Lietzau Adrain

1/30

47.

Lisus Wiktor

1/30

48.

Liżewski Remigiusz

1/49

49.

Ludwiczak Malwina

1/34

50.

Marzeion Kacper

1/30

51.

Mazurkiewicz Jan

1/34

52.

Mielke Zuzanna

1/34

53.

Milewczyk Maja

1/32

54.

Mocarski Tomasz

1/49

55.

Modzelewska-Grabarek Aniela

1/34

56.

Mudlaf Amelia

1/32

57.

Nalepka Antoni

1/34

58.

Nasuto Lena

1/34

59.

Odziomek Michał

1/34

60.

Okonek Wojciech

1/32

61.

Olszewska Alicja

1/34

62.

Olszewski Leon

1/34

63.

Orysiak Jagoda

1/34

64.

Patelczyk Maksymilian

0/49

65.

Pawlita Adam

1/30

66.

Piekarska-Głodowska Maja

1/30

67.

Pionk Luiza

1/32

68.

Piotrowicz Jan

1/49

69.

Potrykus Natalia

1/34

70.

Powaga Julia

0/34

71.

Powierża Maja

1/49

72.

Rak Antoni

1/34

73.

Reszke Kornelia

0/34

74.

Reszke Lena

0/34

75.

Reszke Pola

0/34

76.

Rigga Martyna

0/34

77.

Rogowski Bartosz

1/32

78.

Rost Dawid

1/32

79.

Rost Maja

1/32

80.

Rubacki Nikodem

1/32

81.

Ruszkowska Milena

1/30

82.

Rybaczek Tymon

0/34

83.

Ryfa Amelia

1/47

84.

Ryszowska Antonina

1/45

85.

Rzeppa Antonina

1/32

86.

Sarnowski Mikołaj

1/34

87.

Semmerling Paweł

1/34

88.

Sikora Liliana

1/30

89.

Sikora Natalia

1/30

90.

Socha Magdalena

1/34

91.

Stolarski Jan

1/34

92.

Stolc Aleksander

2/30

93.

Stopiński Victoria

2/34

94.

Sułek Adam

1/34

95.

Sułek Antoni

1/34

96.

Surowiec Jan

2/34

97.

Szczepańska Amelia

1/49

98.

Szczęsna Hanna

1/34

99.

Szczęsny Franciszek

1/34

100.

Szkopek Radosław

2/32

101.

Szreder Oliwia

1/32

102.

Szymański Adam

1/34

103.

Świegoń Szymon

1/32

104.

Tempski Mikołaj

1/45

105.

Terlecka Kalina

1/34

106.

Tęcza Jakub

1/04

107.

Tobias Krystian

1/32

108.

Tobias Wiktoria

1/32

109.

Urbanowitz Oliwia

1/30

110.

Walaszek Lena

1/34

111.

Wierzchołowski Franciszek

1/32

112.

Wilt Wiktor

2/32

113.

Wyżykowski Radosław

2/30

114.

Zielonka Kornelia

1/34

115.

Zielonka Maksymilian

1/34

 

                                                                                                                                                                          Wejherowo, 06.05.2020

Lista dzieci zakwalifikowanych

do Przedszkola na terenie Miasta Wejherowa na rok szkolny 2020/2021

Lp.

Nazwisko i Imię

Kryterium ministerialne/ Kryterium miejskie

1.

Bachurzewski Pascal

0/32

2.

Bagiński Cezary

0/34

3.

Bartkowska Vanessa

0/30

4.

Barzowski Aleksander

0/34

5.

Barzowski Cezary

0/34

6.

Base Amelia

0/34

7.

Bemka Nikodem

0/32

8.

Bianga Sebastian

0/34

9.

Bielecki Bartosz

0/34

10.

Biliński Aleksander

0/30

11.

Binek Maciej

0/32

12.

Boszke Jan

0/34

13.

Boszke Katarzyna

0/34

14.

Brauer Igor

0/32

15.

Brauer Laura

0/32

16.

Brill Jakub

0/34

17.

Bryza Hubert

0/34

18.

Brzeski Krzysztof

0/32

19.

Bzduch Szymon

0/34

20.

Czarnowski Natan

0/32

21.

Czoska Igor

0/30

22.

Damps Liliana

0/30

23.

Dargacz Kuba

0/30

24.

Daroń Kornelia

0/34

25.

Dettlaff Alicja

0/34

26.

Dziecielski Leszek

0/30

27.

Dzienisz Lidia

0/30

28.

Fedorowicz Henryk

0/34

29.

Flis Jakub

0/30

30.

Gniech Maja

0/32

31.

Gołąbek Melania

0/34

32.

Gołembiewski Hubert

0/32

33.

Górski Krzysztof

0/32

34.

Grabowski Filip

0/30

35.

Grzywacz Aleksander

0/34

36.

Hildebrandt Nikodem

0/34

37.

Hinc Nikodem

0/32

38.

Jacowicz Sebastian

0/34

39.

Jamróz Marcel

0/32

40.

Jankowska Marcelina

0/34

41.

Januszewski Jayson

0/30

42.

Januszewski Olivier

0/30

43.

Januszewski Paweł

0/34

44.

Kaczmarek Leon

0/32

45.

Kałużny Oliwier

0/30

46.

Kaschuba Wojciech

0/34

47.

Klawikowska Aleksadnra

0/34

48.

Klawikowski Mateusz

0/32

49.

Klymenko Polina

0/34

50.

Kocjan Julia

0/34

51.

Kohse Jakub

0/34

52.

Konkol Hubert

0/32

53.

Koprowski Nikodem

0/34

54.

Kopyszke Emilia

0/34

55.

Kosecka Michalina

0/32

56.

Kosecki Cezary

0/34

57.

Koska  Ignacy

0/34

58.

Kowalczuk Antonina

0/34

59.

Kowalska Hanna

0/34

60.

Krajewski Antoni

0/34

61.

Kryża Laura

0/34

62.

Kryża Lena

0/34

63.

Kubuszewska Maria

0/34

64.

Kulas Krzysztof

0/34

65.

Kulma Natan

0/32

66.

Kunowska Oliwia

0/32

67.

Kunz Sandra

0/32

68.

Kupc Hanna

0/34

69.

Kwidzińska Amelia

0/34

70.

Kwolek Leo

0/30

71.

Leposiński Szymon

0/34

72.

Leyk Amelia

0/30

73.

Lezner Oskar

0/30

74.

Lietzau Mikołaj

0/34

75.

Litwin Leon

0/32

76.

Łaszyn Alan

0/02

77.

Marks Kacper

0/34

78.

Michalak Maria

0/34

79.

Miler Stanisław

0/32

80.

Milewska Ksenia

0/34

81.

Myszka Milena

0/32

82.

Nowak Joanna

0/32

83.

Nowakowski Olivier

0/30

84.

Okoniewska Marcelina

0/34

85.

Orzeł Igor

0/30

86.

Pacanowski Jakub

0/34

87.

Paczoska Kornelia

0/34

88.

Palach Robert

0/34

89.

Palmowski Mikołaj

0/34

90.

Pałaczyńska Iga

0/34

91.

Papke Klara

0/34

92.

Papke Piotr

0/30

93.

Pettke Vivienne

0/34

94.

Pietrzyk Kornelia

0/34

95.

Pietrzyk Maja

0/34

96.

Plizga Adrainna

0/34

97.

Pranczk Bartłomiej

0/30

98.

Ptak Klaudia

0/32

99.

Puto Maciej

0/32

100.

Racki Mikołaj

0/34

101.

Richert Daria

0/30

102.

Roszkiewicz Lena

0/32

103.

Rutkowski Nikodem

0/34

104.

Sitarz Patrycja

0/32

105.

Siwiec Filip

0/34

106.

Skorupski Wojciech

0/34

107.

Słowy Julia

0/34

108.

Smyra Dawid

0/32

109.

Smyra Franciszek

0/32

110.

Stankiewicz Maria

0/30

111.

Strzelecki Stanisław

0/32

112.

Szczęśniak Ksawery

0/30

113.

Szmitka Nikola

0/30

114.

Trzebiatowski Dominik

0/34

115.

Turner Zuzanna

0/34

116.

Umecka Maja

0/30

117.

Walczak Hubert

0/32

118.

Walczak Igor

0/30

119.

Walczak Julia

0/32

120.

Wandtke Ignacy

0/34

121.

Wojnar Tomasz

0/34

122.

Wróblewski Mikołaj

0/34

123.

Wysocka Milena

0/34

124.

Zadworna Oliwia

0/30

125.

Zaputowicz Filip

0/32

126.

Ziemann Konrad

0/32

127.

Żuchliński Tymon

0/30

  

                                                                                                                                                                                                                                    Wejherowo, 06.05.2020r 

Lista dzieci przyjętych
na podstawie złożonych deklaracji
na rok szkolny 2020/2021

(dzieci obecnie uczęszczające do przedszkola)

1.

Ankiel Kacper

2.

Ankiel Paulina

3.

Arciszewski Rafał

4.

Badełek Maja

5.

Baranowska Antonia

6.

Baranowska Zofia

7.

Baranowski Gabriel

8.

Barański Jakub

9.

Barzowski Aleksander

10.

Beckier Krzysztof

11.

Bednarski Hugo

12.

Bianga Agata

13.

Bielińska Iga

14.

Bieszke Patrycja

15.

Birr Piotr

16.

Blok Martyna

17.

Blok Oliwa

18.

Blok Oriana

19.

Blok Oskar

20.

Błaszkowski Jan

21.

Bławat Adam

22.

Błażejewska Julia

23.

Bochentyn Zuzanna

24.

Bogdan Mikołaj

25.

Boniek Martin

26.

Brunka Hubert

27.

Bryza Emilia

28.

Brzeziński Jan

29.

Buchnowski Filip

30.

Bujak Maria

31.

Ceynowa Monika

32.

Charlęski Jakub

33.

Chmiel Oskar

34.

Cichy Dagmara

35.

Ciemięga Hanna

36.

Corenno Molejon Robert

37.

Czech Nadia

38.

Czyżewski Bartosz

39.

Dakus Alan

40.

Dańko Jagoda

41.

Darznik Urszula

42.

Dawidowska-Wittbrodt Adriana

43.

Divić Irmina

44.

Doktor Franciszek

45.

Domański Artur

46.

Domarus Antoni

47.

Dyczyńska Izabela

48.

Dyczyńska Joanna

49.

Faehnrich Nataniel

50.

Fieducik Alicja

51.

Fieducik Wiktoria

52.

Formella Alicja

53.

Formella Wojciech

54.

Gafka Laura

55.

Gawrych Kamil

56.

Gorazda Kornelia

57.

Gotter Antonina

58.

Gotter Marcel

59.

Groth Oliwia

60.

Groth Szymon

61.

Gruna Franciszek

62.

Grzenkowicz Iga

63.

Grzenkowicz Lena

64.

Grzenkowicz Olaf

65.

Hadas Wojciech

66.

Hałęza Alicja

67.

Hapka Nikola

68.

Jakubowski Filip

69.

Jankowska Anna

70.

Jankowska Zuzanna

71.

Jaskólski Nikodem

72.

Jasnowski Nikodem

73.

Jedynak Jacek

74.

Jetke Maja

75.

Jeziórkska Lena

76.

Józefczyk Zofia

77.

Jóźwiak Paulina

78.

Kamińska Helena

79.

Karpińska Alina

80.

Kaźmierczak Amelia

81.

Kaźmierczak Daniel

82.

Kędzierski Olaf

83.

Kędziora Piotr

84.

Klanczkowski Jakub

85.

Kobierowska Amelia

86.

Kobierowska Celina

87.

Kolator Róża

88.

Kolba Łucja

89.

Kołacki Kajetan

90.

Kołatek - Durdubakowska Luna

91.

Korczyński Ryszard

92.

Korosacki Kamil

93.

Kortas Jakub

94.

Korzeniowski Samuel

95.

Kosiński Maksymilian

96.

Kotłowski Konrad

97.

Kowalkowska Maja

98.

Kózka Zofia

99.

Kreft Laura

100.

Kryger Milena

101.

Kubińska Maria

102.

Kukowska Pola

103.

Kukowski Tymon

104.

Kuźmiński Mikołaj

105.

Kwaśniewski Jan

106.

Kwaśniewski Szymon

107.

Kwidzińska Nikola

108.

Labuda Igor

109.

Labudda Tymoteusz

110.

Ląkiert Dawid

111.

Lejkowska Antonina

112.

Lesner Nadia

113.

Lesner Wiktoria

114.

Leszczyńska Magdalena

115.

Leszczyński Maksymilian

116.

Leszczyński Wojciech

117.

Lewandowki Adam

118.

Lewandowki Piotr

119.

Lewińska Laura

120.

Liedtke Viviana

121.

Liżewska Wiktoria

122.

Lubińska Martyna

123.

Majorek Urszula

124.

Makarewicz Marcel

125.

Maliszewska Julia

126.

Mampe Bartosz

127.

Marchewicz Maksymilian

128.

Marchewicz Michalina

129.

Maszka Layla

130.

Mazur Mateusz

131.

Mazurek Mieszko

132.

Mielewczyk Tadeusz

133.

Mielewczyk Wiktoria

134.

Mielewska Agnieszka

135.

Mielwczyk Aleksandra

136.

Mikulska Milena

137.

Miloch Filip

138.

Miotke-Chrabkowska Rozalia

139.

Misiec Amadeusz

140.

Missima Stanisław

141.

Młodzikowska Liliana

142.

Mocarski Przemysław

143.

Musidłowska Hanna

144.

Nowak Szymon

145.

Nowicki Robert

146.

Nowotyński Szymon

147.

Okoń Antonina

148.

Okroy Agata

149.

Okun Jagoda

150.

Omernik Malwina

151.

Opłatkowski Alex

152.

Orłowska Paulina

153.

Pałasz Sandra

154.

Panasiuk Kacper

155.

Perschon Dorian

156.

Piasecka Kornelia

157.

Piekarski Łukasz

158.

Pieściński Piotr

159.

Pikron Oliwier

160.

Pionk Celina

161.

Pionk Oktawia

162.

Piotrowicz Aleksander

163.

Piotrowicz Anastazja

164.

Pisała Jakub

165.

Plotzke Oliwia

166.

Płowy Livia

167.

Podbielska Katarzyna

168.

Pomieczyński Kamil

169.

Potrykus Kornelia

170.

Pozańska Martyna

171.

Pranczk Zofia

172.

Prusak Kacper

173.

Pułaski Alan

174.

Rakwał Tobiasz

175.

Rasała Hanna

176.

Rasała Lidia

177.

Ratajczak Barbara

178.

Rejniak Gracjan

179.

Rejniak Karol

180.

Rembowska Wiktoria

181.

Romanik Jagoda

182.

Rompca Elena

183.

Rosenkranz Zofia

184.

Rostankowska Maja

185.

Roztankowski Iwo

186.

Ryfa Aleksander

187.

Ryfa Jakub

188.

Ryszowska Łucja

189.

Ryżak Zofia

190.

Sadowska Alicja

191.

Salewska Helena

192.

Sałata Kacper

193.

Samborska Matylda

194.

Schmidt Emilia

195.

Schmidt Igor

196.

Schwann Mieszko

197.

Siedliska Zuzanna

198.

Skorulski Ignacy

199.

Skwarło Marek

200.

Skwarło Marianna

201.

Sobczyk Zuzanna

202.

Sonnenberg Alicja

203.

Sowiźrał Lucy

204.

Sternal Kamil

205.

Sulewski Mateusz

206.

Szambelan Joanna

207.

Szczepańska Małgorzata

208.

Szmidtke Mikołaj

209.

Szumińska Alicja

210.

Szwertfeger Amelia

211.

Szwertfeger Lena

212.

Szydlik Jerzy

213.

Świstowski Marek

214.

Teamski Dawid

215.

Tempska Zuzanna

216.

Tillach Patrycja

217.

Treder Lena

218.

Walczyk Jakub

219.

Walder Jagoda

220.

Wałdoch Mateusz

221.

Wasilewska Natalia

222.

Wesołowska Hanna

223.

Wojtal Kamila

224.

Wojtala Maja

225.

Wojtowicz Tomasz

226.

Wróblewski Nikolas

227.

Wysocka Łucja

228.

Zawidzka Milena

229.

Zawidzki Maximilian

230.

Zdrojewski Bartosz

231.

Zieleniak Piotr

232.

Zwolińska Hanna

233.

Żywicka Maja

234.

Żywicka Oliwia

235.

Żywicka Sandra

                                                                                                                                                                                                                                    Wejherowo, 06.05.2020

Lista dzieci niezakwalifikowanych
na rok szkolny 2020/2021

1.

Mateja Hanna

2.

Czaplewski Leon

3.

Kozaczyk Anna

4.

Bojke Ireneusz

5.

Podbielska Emilia

6.

Łaźniak Tymon

7.

Kulas  Hanna

8.

Bojke Hubert

9.

Wodzinski Szymon

10.

Dynowiak Patryk

11.

Kloka Aleksandra

Ostatnio dodane

Copyright © 2018 Przedszkole Samorządowe Nr 2 im. Kubusia Puchatka All Rights Reserved. Designed By 1 Piksel